Популярні Пости

Вибір Редакції - 2019

Рейсові автобуси з Санкт-Петербурга

Недорогий і швидкий спосіб дістатися з Санкт-Петербурга до Фінляндії - рейсовий автобус. У цього виду транспорту є ще одна безсумнівна перевага: рейсові автобуси проходять російсько-фінський кордон позачергово! Вони їдуть строго за розкладом і це дуже зручно, оскільки ви зможете чітко розпланувати свій час. Рейсові автобуси популярні як серед туристів, які просто "відкочують" візу, так і серед мандрівників, які відправляються в тривалі поїздки по Суомі, щоб побувати в різних містах.
Рейсовий автобус з Санкт-Петербурга до Фінляндії. Фото: portalglobus.ru

Автобуси Санкт-Петербург - Лаппеенранта

Точка відправлення в Санкт-Петербурзі: готель Пулковська (пл. Перемоги буд.1) або готель "Москва".

Квитки можна придбати у водія автобуса або в центрі продажу квитків в готелі Пулковська.

Автобус проходить кордон позачергово, слідуючи своїм розкладом.

Години роботи: з 11:00 до 19:00 щодня, без вихідних. Тел. (812) 740-39-85.

Автобус Санкт-Петербург - Лаппеенранта

Розклад автобусної лінії С.Петербург - Виборг - Лаппеенранта, ЩОДЕННО, з останньої неділі березня до останньої суботи жовтня включно

17.50Лаппеенранта (автовокзал)14.05
18.00Лаппеенранта (парк)14.00
18.10Мустола / Laplandia Market, Disas Fish Market, Lidl, Rajamarket13.40
20.20Виборг / площа ж / д вокзалу11.00
20.30Виборг / площа ж / д вокзалу10.45
22.30С.Петербург (гост. "Європа")08.40
23.00С.Петербург (гост. "Пулковська")08.00

Розклад автобусної лінії С.Петербург - Виборг - Лаппеенранта, ЩОДЕННО, з останньої неділі жовтня до останньої суботи березня включно

16.50Лаппеенранта (автовокзал)13.05
17.00Лаппеенранта (парк)13.00
17.10*Мустола / Laplandia Market, Disas Fish Market, Lidl, Rajamarket12.40*
20.20Виборг / площа ж / д вокзалу11.00
20.30Виборг / площа ж / д вокзалу10.45
22.30С.Петербург (гост. "Європа")08.40
23.00С.Петербург (гост. "Пулковська")08.00

Поїздки в готелі Imatran Kylpylä Spa і Holiday Club Saimaa при попередній купівлі квитків. Час прибуття і відправлення автобусів - о 13:30 за місцевим часом.

У розкладі вказано місцевий час;

* - зупинка тільки на вимогу

Тарифи міжнародної автобусної лінії С.Петербург - Виборг - Лаппеенранта при покупці квитка в Росії, руб. / Purchase in Russia, (RUR)

ВиборгСанкт-Петербург
в одну сторонутуди і назадтуди і назад з використанням в один деньв одну сторонутуди і назадтуди і назад з використанням в один день
Лаппеенранта600/6001150/11501000/10001250/15502400/30001500/2000
Imatran Kylpyla Spa і Holiday Club Saimaa950/9501800/18001450/14501600/16002500/30001950/2000

Автобуси Санкт-Петербург - Турку

Автобус транспортної компанії "Совавто" Санкт-Петербург - Турку

І ще один маршрут від транспортної компанії "Совавто", завдяки якому можна доїхати на автобусі з Санкт-Петербурга до фінського міста Турку.

Автобуси відправляються щоденно, один раз на добу.

Пункт відправлення: гост. "Пулковська".

Пункт прибуття: м Турку (автовокзал або порт).

Квитки можна придбати в готелі "Пулковська" (пл. Перемоги, буд.1). Години роботи: з 11:00 до 19:00 щодня, без вихідних. Тел. (812) 740-39-85.

09:00TURKU bus station / автовокзал19:05
10:00SALO bus station / автовокзал18:05
ХHELSINKI / Silja Line*
ХHELSINKI / Viking Line*
12:00HELSINKI bus station / автовокзал16:00
12:50PORVOO bus station / автовокзал14:55
13:25LOVIISA bus station / автовокзал14:20
14:10KARHULA bus station / автовокзал13:40
14:25HAMINA bus station / автовокзал13:25
15:00VAALIMAA border station12:50
17:10TORFIANOVKA border station11:50
18:15VYBORG railway station square / площа ж / д вокзалу11:00
20:15ST.PETERSBURG Kamennoostrovskij Pr.39 / Каменноостровский-39Х
ХST.PETERSBURG Hotel Europe / гост. "Європа" (кут Михайлівській вул. І пл. Мистецтв)08:40
21:00ST.PETERSBURG Hotel Park Inn Pulkovskaja / гост. "Парк Інн Пулковська"07:50

Якщо Ви купуєте квиток в Росії (руб.) / Purchase in Russia (RUR)

VYBORG / ВиборгST.PETERSBURG / С.ПЕТЕРБУРГ
в одну сторонутуди і назадв одну сторонутуди і назад
TURKU / ТУРКУ2400360026504000
SALO / САЛО2250350025003700
HELSINKI / ГЕЛЬСІНКІ1500240017502750
PORVOO / Порвоо1450220016002600
LOVIISA / Ловііса1350215015002500
KARHULA / Кархула1050175012002250
HAMINA / Хаміни900140011502000
VAALIMAA / Ваалімаа65090011001900

Якщо Ви купуєте квиток в Фінляндії / Purchase in Finland, EURO

VYBORG / ВиборгST.PETERSBURG / С.ПЕТЕРБУРГ
в одну сторонутуди і назадв одну сторонутуди і назад
TURKU / ТУРКУ48725380
SALO / САЛО45705074
HELSINKI / ГЕЛЬСІНКІ30483555
PORVOO / Порвоо29443252
LOVIISA / Ловііса27433050
KARHULA / Кархула21352445
HAMINA / Хаміни18282340
VAALIMAA / Ваалімаа13182238

Автобуси Санкт-Петербург - Куопіо

Автобус Куопіо - Санкт-Петербург

Куопіо - Петербург
пт., нд.
Місто
** 25.10.2015 - 30.03.2016
*30.03. - 25.10.2015
Петербург - Куопіо
сб., сб.
** | *
07:30Куопіоавтовокзал19:45 | 18:45
08:20Леппявіртаавтовокзал19:05 | 18:05
08:40Варкаусавтовокзал18:45 | 17:45
09:45ЮваАBC18:00 | 17:00
10:40Савонліннаавтовокзал17:15 | 16:15
11:05## ПункахарьюSHELL16:45 | 15:45
12:00СаркісалміАBC16:30 | 15:30
12:05## ПаріккалаЗалізничний вокзал16:00 | 15:00
12:50Іматрацентральний вокзал15:30 | 14:30
13:30Лаппеенрантаавтовокзал15:00 | 14:00
14:10Нуіямаафінська митниця14:00 | 13:00
Переходимо на радянських часів
+1 зимовий час **
+0 влітку *
Переходимо на фінське час
-1 зимовий час **
-0 влітку *
* | **
14:10 | 15:10Російська митниця14:30
15:00 | 16:00ВиборгЗалізничний вокзал13:30
16:45 | 17:45# СестрорецкЗалізничний вокзал#11:45
17:30 | 18:30Санкт-ПетербургГотель Grand Europe11:05
17:45 |18:45Санкт-ПетербургМосковський вокзал10:50
18:00 | 19:00Санкт-ПетербургАвтовокзал на обвідному10:45

# За вимогою

Багаж: 2 місця на 1-го пасажира, додаткове багажне місце - 5 €.

Автобуси Санкт-Петербург - Гельсінкі

Автобус Санкт-Петербург - Гельсінкі Lux Express

Гельсінкі - Санкт-Петербург (рейс виконується щодня)

  • 08:00 - Гельсінкі
  • 16:10 - Санкт-Петербург

Санкт-Петербург - Гельсінкі (рейс виконується щодня)

  • 6:45 - Санкт-Петербург, Балтійський вокзал
  • 12:45 - Гельсінкі

Сайт компанії, що здійснює перевезення: www.luxexpress.eu/ru/raspisanie-mezhdunarodnyh-reysov

Автобуси Санкт-Петербург - Котка

Всередині автобуса Lux Express

Котка - Санкт-Петербург (рейс виконується щодня, крім середи)

  • 10:05 - Котка
  • 16:10 - Санкт-Петербург

Санкт-Петербург - Котка (рейс виконується щодня, крім вівторка)

  • 23:55 - Санкт-Петербург
  • 3:55 - Котка

Котка - Санкт-Петербург (рейс виконується щодня)

  • 16:05 - Котка
  • 22:10 - Санкт-Петербург

або

  • 23:35 - Котка
  • 5:45 - Санкт-Петербург

Санкт-Петербург - Котка (рейс виконується щодня)

  • 6:45 - Санкт-Петербург
  • 10:40 - Котка

Сайт компанії, що здійснює перевезення: www.luxexpress.eu/ru/raspisanie-mezhdunarodnyh-reysov

Автобуси Санкт-Петербург - Віролахті

Подорож з комфортом на автобусі Lux Express

Віролахті - Санкт-Петербург (рейс виконується щодня)

16:50 - Віролахті

22:10 - Санкт-Петербург

Санкт-Петербург - Віролахті (рейс виконується щодня)

6:45 - Санкт-Петербург

9:55 - Віролахті

Сайт компанії, що здійснює перевезення: www.luxexpress.eu/ru/raspisanie-mezhdunarodnyh-reysov

Крім рейсових автобусів з Санкт-Петербурга до Фінляндії ходять туристичні автобуси (від готелю "Жовтнева") і мікроавтобуси. Якщо ви подорожуєте групою, то можна замовити особистий трансфер прямо від вашого будинку. Ціни на туристичні рейси будуть навіть нижчими за ті, що наведені в таблицях. Але тут є одне "але". Туристичні автобуси не ходять за графіком, час відправлення часто залежить від того, як швидко автобус заповниться пасажирами. У разі, якщо набереться недостатньо багато бажаючих зробити поїздку, рейс може не відбутися або бути перенесений на інший час. А на кордоні такі автобуси проходять митний контроль на загальних підставах, тому неможливо сказати напевно, коли саме ви приїдете в пункт призначення.

Дивіться відео: ПБК: Авария рейсового автобуса Санкт Петербург в Рига (Вересень 2019).

Залиште Свій Коментар